Sosyal Sorumluluk Anasayfaya Dön

Tulipack, sahip olduğu teknolojiden de faydalanarak, daha az malzeme ile daha az kaynak kullanarak ürettiği daha hafif, çevre dostu ürünler ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalıştığı gibi, doğayı korumak adına da kurum içerisindeki çevre koruma bilincini güçlendirerek yatırımlarını bu doğrultuda devam ettirmektedir.

Çevre koruma bilincinin yanı sıra Tulipack, bünyesinde bulunduğu Bell Şirketler Topluluğu’nun da katkılarıyla, bulunduğu bölgedeki  eğitim kurumlarına sürekli destek vermeyi görev edinmiştir.

 

  1. 12.11.2016 Fabrika Alanı Ağaçlandırma..

    “Sosyal Sorumluluk “ amacı ile ilk projemizi , Çerkezköy fabrikamız alanında yaptık.. Bu yıl proje temamızı  ' Sürdürülebilir Çevre '  olarak belirledik. Çalışanlarımızın gönüllü katılımı ile fabrika sağ cephesinde bulunan alanda fidan dikimi çalışması yaptık..

    Burada çalışanlarımız fidanların sağlıklı yetişmesi  ve çevreye katkısını görmek  için  bakım ve sulama işlemlerini yapıyorlar...Bu proje ile gelecek nesillere daha temiz hava ve daha yeşil alanlar bırakabilmek için hep birlikte bir adım atmış olduk.